(+420) 604 273 279

emailové kurzy

Jak to probíhá

Každé  ráno Vám  přijde  email. V  něm  naleznete  výzvu,  úkol, otázku k hlubšímu zamyšlení, krátkou meditaci, nebo cvičení. Obsah a poselství tohoto emailu Vás bude doprovázet celý den.

Jak to funguje

Emaily jsou velmi citlivě a efektivně poskládány tak, abyste s jejich pomocí dosáhli cíle daného kurzu.

Podpora

Tato emailová forma je velmi intimní. Procesem si procházíte sami. Nemusíte ho s nikým sdílet, pokud nebudete chtít. Vždy máte ale současně možnost oslovit mne, jako autorku emailových textů, se svými potřebami, nejistotami, nebo se sdílením výsledků Vašeho procesu. Po celou dobu trvání kurzu a Vašeho vnitřního procesu Vám budu oporou, budete-li ji potřebovat.

Čas

Některé zprávy budou textové, jiné budou obsahovat videa nebo audionahrávky. Vždy budete den předem vědět, kolik času budete pro zpracování emailu potřebovat.

Pokud si nestihnete zprávu otevřít, nevadí. Otevřete ji třeba následující den. Nechte si vždy ale jeden email na den, nesnažte se "dohánět". Emaily se Vám neztratí, o nic nepřijdete.
Je ideální pracovat kontinuálně. Maximalizujete tak výsledný efekt. Pokud ale nemáte možnost udělat si čas a dopřát si klidné prostředí pro zpracování emailu,  rozumím tomu, že je pro Vás lepší ho odložit.  V takovém případě tedy email zatím neotvírejte a udělejte tak, až budete mít jistotu, že máte prostor s výzvou pracovat. Nejlépe nejpozději zítra.