(+420) 604 273 279

workshopy

Pokud z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete absolvovat některý z našich dlouhodobých kurzů, nebo si chcete jen vyzkoušet účinky NLP, nabízíme vám krátkodobé tematicky zaměřené workshopy.

Každý z účastníků obdrží skripta a po absolvování workshopu certifikát. Získáte podrobný teoretický základ a prakticky si nacvičíte všechny použité techniky v pozici kouče, koučovaného a pozorovatele.

motivace sebe i druhých

Jednodenní trénink, kde se naučíte efektivně si nastavovat své cíle tak, aby byly pro vás dostatečně motivační. Přestanete odkládat akci a vykročíte k jejich naplnění.  Naučíme vás konkrétní techniky NLP, které pak můžete využít opakovaně pro sebe i pro motivaci lidí ve svém okolí. 

Nejsou vyžadovány žádné znalosti předem. 

Přihlásit se do workshopu

Cena: 2.900 Kč

Life Balance

Pokud chceme žít smysluplný život, je třeba o něj pečovat v několika aspektech. Životní aspekty můžeme vnímat jako pilíře, na nichž stojí naše životní jistoty. Na těchto krátkých workshopech se seznámíte s jednotlivými aspekty a naučíte se na každém z nich systematicky pracovat tak, abyste se dopracovali k jejich požadované kvalitě. Workshopy na sebe nenavazují, můžete se tedy přihlásit jen na ty, které vás nejvíce zajímají: Rodina, Práce, Přátelství, Volný čas, Intimní vztahy, Zdraví, Spiritualita. 
Pokud chcete více informací o Life Balance, koukněte zde.

Sedmidílná série dvouhodinových workshopů, není nutné absolvovat celou sérii.
Počet účastníků je omezen na 9 (v online verzi na 6). Nejsou vyžadovány žádné znalosti předem.

Přihlásit se do workshopu

Cena: 690 Kč

Stáhněte si zdarma e-book

TAJEMSTVÍ EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE

stáhnout

zpět