(+420) 604 273 279

faq

Máte otázky? Zde jsou nejčastější dotazy, které v souvislosti se studiem NLP dostáváme. Podívejte se, jestli svou otázku najdete mezi nimi… Pokud ne, napište nám .

Využiji NLP i v osobním životě?
NLP využívají profesionálové v oblasti koučinku a terapie. Velmi dobře ho uplatní také vedoucí pracovníci v rámci komunikace a řízení ve firemním prostředí. Podstatou NLP je ovšem studium vztahů mezi myšlením, jazykem, emocemi a vzorci chování. Stává se tedy účinným prostředkem ke zkvalitnění vlastního života formou sebepoznání.

Získám po absolvování kurzu certifikát?
Po absolvování NLP Practitioner i NLP Master Practitioner získáte certifikát, který vydává NLP Centrum Olomouc.

Proč kurz NLP Practitioner probíhá v tak dlouhém časovém období?
Množství informací a nových dovedností je opravdu velké a je třeba dopřát si čas pro jejich cvičení a integraci. Každý účastník zároveň prochází svým vlastním uvědomovacím procesem, i proto je tři týdny minimální potřebná pauza mezi jednotlivými moduly.

V jak velkých skupinách probíhá školení?
Počet účastníků je z důvodu jejich intenzivního zapojení a pečlivého cvičení technik limitován devíti osobami (pokud není uvedeno jinak).

Mohu pokračovat kurzem Master u vás, pokud jsem Practitioner absolvoval na jiné škole?
Ano, je možné u nás navázat, tyto případy řešíme individuálně.

V čem jste jiní, než ostatní školy NLP?
NLP Centrum Olomouc navazuje na myšlenky školy New York Training Institute for NLP zakladatelky Anné Linden. Náš přístup je etický a respektující, s klienty pracujeme také na individuální bázi.

Nezneužívá se NLP pro manipulaci?
NLP vnímáme jako nástroj. Podpůrný prostředek, který nám usnadňuje cestu k sebepoznání a k efektivní komunikaci se sebou i s okolím. NLP Centrum Olomouc dává velký důraz na etický kodex a řídí se respektem vůči individualitě každého jedince. Naším motivem je cesta k lepšímu a láskyplnějšímu světu a chceme ji ukazovat a šířit skrze náš vlastní příklad.

Jak časově náročné je absolvování kurzu NLP Practitioner kromě dní výcviku?
Nejsou zadávány žádné „domácí úkoly“, kolik času každý účastník studiu věnuje, je na jeho rozhodnutí. Mnoho nových dovedností lze trénovat v průběhu běžného každodenního života.

Jakým způsobem se kurz platí?
Po registraci do kurzu Vám přijde email s bližšími informacemi a platebními údaji. Po úhradě je rezervace potvrzena. U dlouhodobých kurzů je možné po dohodě platbu rozložit.

Mohu si platbu kurzovného nákladově uplatnit v účetnictví?
Je to možné, ale může to záviset na oboru Vašeho podnikání. Nejsme plátci DPH.

Co všechno obsahuje cena kurzu?
Cena NLP Practitioner a NLP Master Practitioner zahrnuje vždy 18 dní tréninku (9x2 dny), tištěné podklady (skripta) a 6 hodin koučinku v průběhu trvání kurzu.


zpět