(+420) 604 273 279

Probuďte svou sebeúctu

Emailový kurz 


Pokud chceme žít vlastní život, v souladu sami se sebou a ve vnitřní harmonii, je třeba mít zdravou sebeúctu. Důvěru ve vlastní hodnoty.

Sebeúcta začíná okamžikem, kdy se naučíme akceptovat sami sebe. Kdy dokážeme mít hranici mezi tím, kdo opravdu jsme a tím, kdo si myslíme, že jsme.

Tento kurz nastartuje Váš proces uvědomění si své sebehodnoty 
a probuzení vlastní sebeúcty. 

Jak to probíhá

Každé  ráno Vám  přijde  email. V  něm  naleznete  výzvu,  úkol, otázku       k hlubšímu zamyšlení, krátkou meditaci, nebo cvičení. Obsah             a poselství tohoto emailu Vás bude doprovázet celý den. 
Každý z 28 dní v řadě.

Jak to funguje
Emaily jsou velmi citlivě a efektivně poskládány tak, abyste s jejich pomocí nalezli a posílili svou sebeúctu.

Podpora
Tato emailová forma je velmi intimní. Procesem si procházíte sami. nemusíte ho s nikým sdílet, pokud nebudete chtít. Vždy máte ale současně možnost oslovit mne, jako autorku emailových textů, se svými potřebami, nejistotami, nebo se sdílením výsledků Vašeho procesu. Po celou dobu trvání kurzu a Vašeho vnitřního procesu Vám budu oporou, budete-li ji potřebovat.

Čas
Některé zprávy budou textové, jiné budou obsahovat videa nebo audionahrávky. Vždy budete den předem vědět, kolik času budete pro zpracování emailu potřebovat.

Pokud si nestihnete zprávu otevřít, nevadí. Otevřete ji třeba následující den. Nechte si vždy ale jeden email na den, nesnažte se "dohánět". Emaily se Vám neztratí, o nic nepřijdete.
Je ideální pracovat kontinuálně. Maximalizujete tak výsledný efekt. Pokud ale nemáte možnost udělat si čas a dopřát si klidné prostředí pro zpracování emailu,  rozumím tomu, že je pro Vás lepší ho odložit.  V takovém případě tedy email zatím neotvírejte a udělejte tak, až budete mít jistotu, že máte prostor s výzvou pracovat. Nejlépe nejpozději zítra 🙂

Výzva
Celý tento proces je výzva pro Vás. Žádá určitou míru disciplíny a touhy na sobě pracovat. 
Přistupujte k této výzvě jako ke svému osobnímu projektu, který Vás podpoří na cestě ke šťastnějšímu JÁ.
Potom je jisté, že těchto 28 dní bude pro Váš budoucí život klíčových.

Shrnutí a cena
Tento kurz trvá 28 dní
Cena je 490 Kč
Přihlaste se již dnes, zítra Vám přijde první cvičení.

OBJEDNAT KURZ PŘIHLÁSIT SE NA KURZ

Eliška Brázdová
autorka kurzu
zakladatelka NLP centra v Olomouci
lektorka a koučka NLP